Projekty

Od wielu lat tworzę projekty, które łączą ze sobą media, biznes i technologie. Poniżej znajdziesz informacje o najważniejszych (obecnie) z nich. Więcej szczegółów znajdziesz także na moim profilu LinkedIn.

„How to do IT” to biznesowo‑technologiczny think tank powołany przez ICAN Institute, wydawcę „Harvard Business Review Polska”. Naszą misją jest dostarczanie praktycznej, biznesowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii oraz łączenie przedsiębiorców i menedżerów z dostawcami rozwiązań technologicznych. Prowadzę projekt wraz z Piotrem Szymczakiem.

e-biznes.pl to najstarszy i najdłużej działający polski serwis poświęcony prowadzeniu biznesu w internecie. e-biznes.pl umożliwia zdobywanie i wymianę informacji i wiedzy. Każdego dnia użytkownicy otrzymują najświeższe wiadomości z obszarów e-handlu i startupów.

MadeInZen to blog o dobrym życiu. Zbieram tam materiały, które są poza moją zawodową działalnością: ważne dla mnie, mojego rozwoju i pasji.

Strzała w kolanie — facebooka strona z recenzjami i ciekawostkami kulturalnymi. Nie możesz żyć bez Netfliksa, nowej płyty Foo Fighters czy partyjki PlayerUnknown’s Battlegrounds? To miejsce jest dla Ciebie!